TEDAVİLERİMİZ

 
LAZER EPİLASYON YÖNTEMLERİ
 
1 - Geçici Epilasyon Yöntemleri
Cımbız, ağda, epilatör, iplik, traş, tüy dökücü kremler.
2 – Modern Kalıcı Epilasyon Yöntemleri
  • Işık Sistemleri: Foto Epilasyon, Darbeli Işık, Ipl (Intensive Pulse Light), Led.
  • Lazer Sistemleri: Light Amplification by Stimulated Emission Radiation, Alexandrite Lazer, Nd-Yağ of Lazer, Diode (ütüleme) Lazer.
Alexandrite Lazer 755 nm dalga boyuna sahip bir lazer cihazıdır. Melanine duyarlılığı fazla olan bir lazer tipidir. Melanin vücudumuzda kıla, tene, renk veren pigmenttir. Kişinin ten rengi açık kılları koyu ise başarı sonuçları yüksektir. Deriye zarar vermemek için Alexandrite Lazerde soğutma sistemleri vardır. Cild tipi 5-6 yani esmer olan kişilerde termal hasara sebep olabilir. Tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir. Yüz bölgesinde, batık kıllar dışında, tercih edilmemektedir. Kullanımı hijyeniktir, deriye temas etmeden işlem yapılır. Soğutucu sistemi sayesinde uygulama esnasında acı azdır.

Diode Lazer 810 nm dalga boyuna sahiptir. Vücuda direk temasından dolayı hijyen açısından tercih edilmemektedir. Vücudun her bölgesinde kullanılabilir. İşlem süresi diğer lazer cihazlara göre daha uzun dakikalar almaktadır.

Nd – Yağ Lazer 1064 nm dalga boyunda hemoglabine duyarlı lazer sistemidir. Vücudun her bölgesine uygulanmakla birlikte cilt tipi 4-5-6 yani esmer olanlarda yaz, kış kullanılabilen bir cihazdır. Deriyle temas etmeden hijyenik olarak uygulanır. Nd- yağ lazer ile aynı zamanda cilt yenileme ve kılcal damar tedavisi de yapılabilir.

Lpl Işık Sistemleri lazer olmamasına rağmen, epilasyon, leke tedavisi, cilt yenileme, kılcal damar tedavisinde kullanılan bir sistemdir. Seans sayıları diğer cihazlara göre iki kat fazladır. Epilasyonda çok tercih edilmemesinin sebebi ışığın kıl köküne rahat ulaşamaması ve deriye direk temas etmesidir.
 
 
 
FRAKSİYONEL CO2 LAZER
 
AKNE VE SİVİLCE TEDAVİSİ
 
BEN TEDAVİSİ
 
ÇATLAK TEDAVİLERİ
 
CİLT GENÇLEŞTİRME
 
LEKE TEDAVİSİ
 
GÖZ ÇEVRESİ BAKIMLARI
 
BOTOKS - DOLGU
 
BURUN ESTETİĞİ
 
SAÇ DÖKÜLMESİ (ALOPESİ)
 
SAÇ MEZOTERAPİSİ
 
AKUPUNKTUR
 
CİLT BAKIMI
 
KILCAL DAMAR TEDAVİSİ
 
KALICI MAKYAJ